1

 PROTOKÓŁ

z przeprowadzenia drugiego przetargu pisemnego nieograniczonego na najem na okres 6 (sześciu) lat wydzielonego kompleksu pomieszczeń znajdujących się w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej przy ul. Zygmunta Augusta 2, które to pomieszczenia powiązane są ze sobą funkcjonalnie w sposób umożliwiający prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na przygotowywaniu i serwowaniu posiłków, w tym dań obiadowych.

więcej>
OGŁOSZENIE

dyrektora Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej

z dnia 6 lipca 2018 roku

 Dyrektor Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej ogłasza:
drugi przetarg pisemny nieograniczony na najem na okres 6 (sześciu) lat wydzielonego kompleksu pomieszczeń znajdujących się w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej przy ul. Zygmunta Augusta 2, które to pomieszczenia powiązane są ze sobą funkcjonalnie w sposób umożliwiający prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na przygotowywaniu i serwowaniu posiłków, w tym dań obiadowych.

więcej>

PROTOKÓŁ

z przeprowadzenia przetargu na najem na okres 6 (sześciu) lat wydzielonego kompleksu pomieszczeń znajdujących się w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej przy ul. Zygmunta Augusta 2, które to pomieszczenia powiązane są ze sobą funkcjonalnie w sposób umożliwiający prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na przygotowywaniu i serwowaniu posiłków, w tym dań obiadowych.

więcej>

OGŁOSZENIE

dyrektora Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej

z dnia 30 maja 2018 roku

 Dyrektor Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej ogłasza:
przetarg pisemny nieograniczony na najem na okres 6 (sześciu) lat wydzielonego kompleksu pomieszczeń znajdujących się w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej przy ul. Zygmunta Augusta 2, które to pomieszczenia powiązane są ze sobą funkcjonalnie w sposób umożliwiający prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na przygotowywaniu i serwowaniu posiłków, w tym dań obiadowych.

więcej>


ZARZĄDZENIE NR 10/2018

dyrektora Zespołu Szkół w Białej Podlaskiej

z dnia 8 maja 2018 r.

w sprawie oddania w najem na okres 6 (sześciu) lat wydzielonego kompleksu pomieszczeń znajdujących się w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej przy  ul. Zygmunta Augusta 2, które to pomieszczenia powiązane są ze sobą funkcjonalnie w sposób umożliwiający prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na przygotowaniu i serwowaniu posiłków, w tym dań obiadowych.

 więcej>

 

 Zapraszamy
nasz patroN

Św. Jadwiga Królowa
ur. 3 października 1373
zm. 17 lipca  1399

1

Ciekawe linki

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska, tel.: 83 341 67 10, e-mail: szkpodst9@poczta.onet.pl
Copyright