„Zgadnij jaka to książka”📖
W maju Samorząd Uczniowski 🧑🏼🎓👨🏼🎓 przeprowadził konkurs, którego celem było przedstawienie ulubionej książki za pomocą fotografii 🙂 swoje prace zgłosiło wielu uczniów ale niestety zwyciężyć mogły tylko trzy osoby. Jury jednogłośnie zadecydowało że:
1️⃣ miejsce otrzymuje Weronika Samsoniuk z klasy 7a za fotografię przedstawiającą książkę „O psie, który jeździł koleją”🦮🚃
2️⃣ miejsce otrzymuje Wiktoria Duda z klasy 4A za fotografię przedstawiającą książkę „Akademia Pana Kleksa”
3️⃣ miejsce otrzymuje Róża Chwedoruk z klasy 2a za fotografię przedstawiającą książkę „Czerwony Kapturek”🟥🐺
Zwycięzcom gratulujemy 🙌 💪☺️
Nagrody zostaną rozdane w bieżącym tygodniu maja🌸


