Ponieważ mamy już wiosnę pełną parą to w miniony czwartek 14 maja obchodziliśmy dzień sukieneczki i szortów 😀 w końcu pogoda coraz cieplejsza i słońce 🌞 też częściej zaglądam nam przez okna 🪟 dlatego trzeba było to uczcić prawidłowym strojem 😁 zresztą zobaczcie sami.


