Pokaz mody „Dress to impress” 🩳🥻👗
27 maja w naszej szkole 🏫 odbyła się 2️⃣ edycja pokazu mody👗😁 organizowanego przez Samorząd Uczniowski 💪 w tym roku uczniowie 👨🏼🎓🧑🏼🎓 mogli otrzymać tytuł najlepiej ubranej osoby w dwóch kategoriach: klasy 1-3 oraz 4-8🙂 rewia mody jak zwykle cieszyła się dużą popularnością 🔥🔥🔥 i tak jury wyłoniło zwycięzców. W kategorii klas 1-3:
1️⃣ miejsce zajęła Zosia Gościk z klasy 1a 👑🥇
2️⃣ miejsce zajęła Yesenia Dzerheyewa z klasy 2b 🥈👑
3️⃣ miejsce zajęła Julia Woźniak z klasy 1b🥉👑
W kategorii klas 4-8 wyniki przedstawiają się następująco:
1️⃣ miejsce zajęła Łucja Włodarska z klasy 5a👑🥇
2️⃣ miejsce zajęli Jan Rutlo i Adam Kisiel z klasy 4e👑🥈
3️⃣ miejsce zajęły Iza Drąg i Zuzanna Jóźwik z klasy 8d 👑🥉
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom 🏆👏👏👏
I do zobaczenia za rok 😁


