Nasz uczeń Wiktor Andrusiuk reprezentował Polskę na 39. Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w Bułgarii. Zawody ukończył na 3 miejscu w kategorii kumite chłopcy 10-11 lat do 50kg. Wiktor na co dzień trenuje w Bialski Klub Karate Kyokushin.
Brawo Wiktor. Gratulujemy sukcesu w imieniu całej społeczności naszej szkoły👨🏫🤝🇵🇱


