PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ:

"KREMÓWKI PAPIESKIE"W środę 26.10.2022 r. w Tygodniu Misyjnym panie Paulina Matoszuk i Mariola Nacewicz zorganizowały na holu piętra E spotkanie podsumowujące szkolną akcję charytatywną przeprowadzoną z racji Dnia Papieskiego, a przebiegającą pod hasłem: „Kremówki papieskie – pomagajmy najbardziej potrzebującym”.
Na spotkanie przybył ks. Paweł Zazuniak – dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej, który opowiedział o działalności misyjnej Caritas w diecezji. W spotkaniu udział wzięli uczniowie
z sześciu klas IV-VIII, młodzież należąca do szkolnego koła Caritas oraz uczennice zaangażowane w pieczenie i sprzedaż ciasta.
Punktem kulminacyjnym było przekazanie przez panią dyrektor Bernardetę Mikołajczak na ręce ks. dyrektora Pawła Zazuniaka zebranej kwoty – daru naszych serc. Ks. Paweł wręczył pani dyrektor podziękowanie dla całej społeczności szkolnej za przeprowadzoną podczas akcji zbiórkę.
Na zakończenie spotkania odbyło się podsumowanie szkolnych konkursów religijnych: konkursu plastycznego o św. Janie Pawle II i konkursu na najciekawszy różaniec.
Pani dyrektor Bernardeta Mikołajczak i ks. Paweł Zazuniak wręczyli dyplomy i nagrody laureatom i wyróżnionym uczniom.

pods

pods

pods

pods
 

pods

pods

pods

                       

 

 .

 

 

 

.
nasz patroN

Św. Jadwiga Królowa

ur. 3 października 1373

zm. 17 lipca  1399


1

1

30

om

lko

om

om

om

om

Ciekawe linki


Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej  w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska, tel.: 83 341 67 10, e-mail: zeszbp@gmail.com
Copyright