Montaż słowno – muzyczny  pt.:  „Jan Paweł II –promieniowanie ojcostwa”

 1

1

1

1

1

W związku z przeżywaną w Kościele 40. rocznicą wyboru Karola Wojtyły na stolicę Piotrową oraz obchodami XVIII Dnia Papieskiego i 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę pani Paulina Matoszuk z pomocą s. Marioli Nacewicz i grupą teatralną Nadzieja ze Szkoły Podstawowej nr 9 przygotowała 26.10.2018 r. montaż słowno – muzyczny pt.: „Jan Paweł II –promieniowanie ojcostwa” poświęcony osobie Papieża jako ojca zatroskanego o losy świata oraz Polski. Przedstawienie prezentowane w piątek na holu piętro E na 4 i 5 godz. lekcyjnej obejrzeli uczniowie z 12 klas I-VII.

 Celem montażu było zapoznanie ze słowami św. Jana Pawła II na temat naszej ojczyzny oraz zachęta do budowania patriotyzmu i  odpowiedzialności za Polskę. Przedstawienie zostało przygotowane w tygodniu misyjnym, aby podkreślić rolę Jana Pawła II jako wielkiego misjonarza świata i przygotować uczniów do przeżycia misji parafialnych w naszej parafii w marcu 2019 r.

Obiecajmy naszemu Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, że dołożymy wszelkich starań, by nieustannie troszczyć się o naszą ojczyznę Polskę.

 


nasz patroN

Św. Jadwiga Królowa

ur. 3 października 1373

zm. 17 lipca  1399


1

1

30

om

om

om

om

om

om

Ciekawe linki


Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska, tel.: 83 341 67 10, e-mail: szkpodst9@poczta.onet.pl
Copyright