Zajęliśmy pierwsze miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Nasi koszykarze byli bezkonkurencyjni, wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce! W finale pokonali szkołę z Lublina i zostali Mistrzami Województwa Lubelskiego.

Szkołę reprezentowali:

Majchrowski Mikołaj,  Izdebski Michał,  Kalich Alan, Onisiewicz Maciej, Kraciuk Wojciech, Popielewicz Bartosz, Tur Dominik, Szyc Franciszek, Kalich Dawid, Jeruzalski Michał,  Panasiuk Piotr, Markiewicz Jan.

Gratulacje !!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni.

kosz
 

PÓŁFINALISTKI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK- 

UKS JAGIELLOŃCZYK BIAŁA PODLASKA‼️


Młodziczki UKS Jagiellończyk Biała Podlaska w ten weekend uczestniczyły w ćwierfinałach Mistrzostw Polski w Zambrowie. Nasze dziewczyny, źle rozpoczęły turniej od  porażki 2:0  w grupie, z zespołem z MOSIR Kętrzyn.

W drugim meczu rozdrażnione wcześniejszą przegraną pewnie pokonały  gospodarza turnieju Rekord Zambrów/Wasilķów.

Kolejnym  przeciwnikiem w drodze po awans była utytułowana Sparta Warszawa.  W meczu z liderem turnieju nasze młodziczki przeciwstawiały się ekipie z miasta stołecznego, jednak przegrały  po Tie-breaku (1:2).

Ostatni mecz miał rozstrzygnąć kto  jedzie na półfinały, a kto jedzie do domu. MOSiR  Bielsk Podlaski okazał się drużyną tak samo głodną sukcesu. Obie drużyny podczas meczu prowadziły. Akcje były długie, ataki silne a obrony ofiarne. Chłodna głowa pozwoliła naszym zawodniczkom wygrać po nerwowych końcówkach 2:0.  Mogliśmy się cieszyć z upragnionego awansu .

Bialska drużyna uplasowała się na  drugim miejscu w turnieju ćwierćfinałowym i awansowała do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce‼️

 

Skład: Wiktoria Gajowy, Madzia Stopa, Karolina Piotrowska, Hanna Tucker, Hanna Janicka, Martyna Białecka (kapitan), Łucja Siłakowicz, Natalia Kulhawczuk, Barbara Łuć, Amelia Kozakiewicz (Libero), Dominika Jaskros (Libero)

Trener: Konrad Rechnio.

siatka

siatka
                        

 

 .

 

 

 

.
nasz patroN

Św. Jadwiga Królowa

ur. 3 października 1373

zm. 17 lipca  1399


1

1

30

om

lko

om

om

om

om

Ciekawe linki


Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej  w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska, tel.: 83 341 67 10, e-mail: zeszbp@gmail.com
Copyright