Filip Hodun z 6a autorem pomysłu na programowanie.

1

1

1

3

23 listopada 2016 r. w JB Multimedia w Białej Podlaskiej  odbyła się konferencja poświęcona   EDUKACJ INTERAKTYWNEJ I NAUCE PROGRAMOWANIA W CYFROWEJ SZKOLE zorganizowana przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Białej Podlaskiej i JB Multimedia z Białej Podlaskiej.

W programie mogliśmy usłyszeć o kształceniu informatycznym w szkołach w aspekcie nowej podstawy programowej. Prelegentem była Pani Elżbieta Reniszak konsultant ds. wdrażania nowych technologii. Pani Reniszak poruszała zagadnienia związane z  wdrażaniem nowej podstawy programowej na wszystkich etapach edukacyjnych.

Jednym z punktów konferencji była prezentacja ucznia P. Reniszak Filipa Hoduna, ucznia klasy  6a Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej. Filip prezentował swój autorski pomysł na programowanie pn.  "Moja szkoła”. Podczas całej konferencji, uczestniczył w programowaniu  robotów LttleBits  - inteligentne roboty Jimu Robot.  Za swój ciekawy występ oraz aktywny udział w całej konferencji uczeń otrzymał pamiątki od firmy JB Multimedia oraz przedstawiciela firmy  Jimu Robot. Gratulujemy Filipowi.

 4

1

2

 1
  
 

nasz patroN

Św. Jadwiga Królowa

ur. 3 października 1373
zm. 17 lipca  1399

Ciekawe linki

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej
ul. Zygmunta Augusta 2, 21-500 Biała Podlaska, tel.: 83 341 67 10, e-mail: szkpodst9@poczta.onet.pl
Copyright